Refund and Returns Policy

Tüketicinin Kanunu’nun ‘Cayma Hakkı’ maddesi gereğince, yapmış olduğunuz alışveriş sonrası ürünlerinizi iade edebilirsiniz.

İade ve Değişim Koşulları www.beybekbaby.com’dan satın aldığınız ürünü, fatura tarihinden itibaren 14 gün (ondört) içerisinde iade veya değişim talep formu ile iade edebilir, aynı tutarda başka bir ürün ile değişim yapabilirsiniz. Fiyat farkı olan siparişlerin değişimi yapılmamaktadır.

Ürünleri iade etmek için, etiketleri çıkarılmamış olmalı ve üründe koku, leke, yıpranma ve yırtılma gibi herhangi bir iz bulunmamalıdır. Ayrıca, orijinal ambalajı bozulmuş, kullanılmış ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderim yapmanız gerekmektedir. Diğer kargo şirketleriyle yapılan iadelerde kargo ücreti alıcıya aittir. Alıcı ödemeli gönderilen iadeler kabul edilmeyecektir. Ayrıca, 1000 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneğinden yararlanılan siparişlerin iade işlemlerinde, ürünlerin değeri 1000 TL’nin altına düştüğü takdirde iade işlemi gerçekleştirilirkin kargo ücreti düşülerek iade yapılacaktır. Tüketici cayma hakkını kullanarak ürün iade ederken, bu iade hakkını ancak 1 defaya mahsus kullanabilir ve kargo indiriminden ancak 1 kez yararlanabilir.

İade adresi: İstiklal Mh.Kavaklıdere Cd. 43/A, 34764 Ümraniye/İstanbul-Türkiye